Przekłuwanie uszu


Oferujemy nowoczesny system przekłuwania uszu zgodny z wymaganiami UE. Zabieg wykonywany jest przy wykorzystaniu specjalnego pistoletu i jednorazowych kolczyków z certyfikatem sterylizacji.

d2

Instrukcja Pielęgnacji Uszu po Przekłuciu:
Chociaż komplikacje po przekłucie występują bardzo rzadko, statystyki pokazują, że większość z nich jest spowodowana przez lekceważenie przez klienta zaleceń co do pielęgnacji. Wszyscy klienci, których uszy zostaną przekłute przy pomocy produktów firmy Studex® powinni przestrzegać następujących zaleceń:
*  Umyj dokładnie ręce przed dotknięciem kolczyka lub ucha.
*   Oczyść przód i tył ucha dwa razy dziennie, używając Płynu do Pielęgnacji Uszu bez wyjmowania kolczyków.
*  Następnie obracaj kolczyki o 180 stopni w lewo i 180 stopni w prawo, tzn tylko pół obrotu, w ten sposób zapobiegniesz owinięciu się włosów wokół drutu kolczyka z tyłu płatka ucha.
*  W okresie pomiędzy czyszczeniem ucho powinno być SUCHE.
*  Lakier do włosów, szampon, mydło i inne preparaty trzymaj z dala od uszu.
*  Po użyciu szamponu ucho powinno zostać wypłukane czysta woda, a następnie oczyszczone Płynem do Pielęgnacji Uszu, jak opisano powyżej.

*  Nie wyjmuj kolczyków.
*  Nie dotykaj ucha i kolczyków bez potrzeby.
*  Nie popychaj zapinki wzdłuż drutu kolczyka w kierunku ucha – zapinka zawsze musi być ustawiona na końcu drutu kolczyka. Wyczuj ustawienie za każdym razem, gdy czyścisz ucho – to musi być wyczuwane delikatnie. To zapewnia, że kolczyk pozostaje LUŹNY w czasie okresu gojenia. To jest sprawa ZASADNICZA, gdyż zaciśnięte kolczyki mogą doprowadzić do infekcji. >

*  Pozostaw kolczyki w uszach nieprzerwanie przez 6 tygodni.
*  Po 6 tygodniach kolczyk może zostać wyjęty i inne kolczyki o prostym drucie mogą być noszone w sposób ciągły.
*  Używaj wyłącznie kolczyków z prostym drutem nieprzerwanie przez pierwsze 6 miesięcy od przekłucia. Kolczyk powinien być wykonany z medycznej stali chirurgicznej lub innego nie alergizującego (nie powodującego uczulenia) materiału.

Niewielki ból/zaczerwienienie może wystąpić natychmiast – to normalne. To powinno ustąpić w ciągu 48 godzin pod warunkiem, że pielęgnacja po przekłuciu jest wykonywana właściwie. Jeśli wystąpi nadmierny ból/obrzęk/zaczerwienienie, NATYCHMIAST zasięgnij porady lekarza. Jeśli wdała się infekcja, nie wyjmuj kolczyka, dopóki nie zasięgniesz porady lekarza.

d2


* C E N N I K *