Pielęgnacja paznokci, dłoni i stóp

Przedłużanie paznokci metodą żelową
Przedłużanie paznokci żelem jest jednym z najpopularniejszych sposobów przedłużania paznokci.
Istnieją różne sposoby: na tips, na formę oraz na pokrycie naturalnej płytki.

d2Hybrydy
Paznokcie hybrydowe to inaczej manicure hybrydowy znany także pod nazwą soak off lub lakier hybrydowy. Najprościej mówiąc jest to kolorowy żel, który utrzymuje się na płytce paznokci przez kilka tygodni, dlatego polecam takie paznokcie kobietom, które nie mają czasu lub chęci, aby malować paznokcie.

d2

Bardzo ważną zaletą paznokci hybrydowych jest to, że żele nie odpryskują i paznokcie są mocno nabłyszczone przez okres kilku tygodni. Stylistki paznokci porównują ten błysk do efektu mokrych paznokci lub lustrzanego wykończenia. Paznokcie wykonane tą techniką wyglądają jak pomalowane lakierem. Dodatkowo żel hybrydowy nie pozostawia smug na paznokciach, co niekiedy zdarza się w przypadku zastosowania zwykłego lakieru. Chociaż manicure hybrydowy jest jeszcze nowy na polskim rynku to już cieszy się dużą popularnością.
Jeżeli znudzi Ci się kolor płytki paznokcia możesz zastosować aceton lub hybrid remover. W krótkim czasie możemy zdjąć stary kolor a następnie nałożyć nowy. Kolejną dużą zaletą manicure hybrydowego jest to, że w żaden sposób nie niszczy on paznokci i można go stosować zarówno na paznokciach dłoni jak i stóp. Coraz modniejsze staje się wykonywanie paznokci french przy użyciu lakierów hybrydowych. Efekt jest bardzo ciekawy i elegancki. Polecam to wszystkim miłośniczkom french!

d2
* C E N N I K *