Masaże


Masaż wyszczuplający - antycellulitowy, ujędrniający
Celem masażu wyszczuplającego jest usunięcie toksyn z organizmu,rozdrobnienie tkanki tłuszczowej, polepszenie ukrwienia skóry i mięśni, przez co przyspiesza się przemianę materii. Masaż wyszczuplający przynosi efekty gdy jest stosowany w seriach. W czasie serii zabiegów odchudzających bardzo wskazane jest wykonywanie ćwiczeń i przestrzeganie odpowiedniej diety. Cudów nie ma!
Istnieją odpowiednie techniki masażu które stosuje się podczas walki z cellulitem. Dzięki odpowiednim chwytom można w znaczący a przede wszystkim skuteczny sposób walczyć z "efektem skórki pomarańczy". Po serii masaży antycellulitowych (z reguły jest to 10 ) następuje widoczna redukcja tkanki tłuszczowej, a skóra na biodrach , brzuchu , udach i ramionach staje się bardziej gładka i jędrniejsza. Następuje także oczyszczenie z toksyn, oraz poprawa konsystencji i barwy skóry.
Masaż ten może odbywać się również z wykorzystaniem tzw. bańki chińskiej.

d2

Masaż bańką chińską
To bardzo skuteczny masaż kosmetyczny, który niweluje cellulit, zmniejsza obrzęki, ujędrnia skórę i poprawia jej elastyczność i kolor. Celem zabiegu jest wywołanie miejscowo intensywnego przekrwienia tkanek, a ogólnie przyspieszenie przemiany materii co w efekcie zredukuje tkankę tłuszczową i oczyści skórę z toksyn. Na początku terapii mogą pojawić się wybroczyny, które wchłaniają się zwykle w ciągu kilku dni i nie stanowią przeciwwskazania do wykonywania kolejnych zabiegów. Masaż wykonuje się na preparacie pobudzającym mikrokrążenie Podciśnienie wytwarzane w bańce chińskiej sprawia, że skóra i okoliczne tkanki są zasysane, dzięki czemu uzyskuje się intensywne przekrwienie tkanek i znaczną poprawę stanu skóry. Masaż bańkami chińskimi pobudza krążenie krwi oraz płynów ustrojowych i pomaga pozbyć się toksyn. W wyniku przyspieszonych procesów przemiany materii szybko następuje zredukowanie tkanki tłuszczowej. Masaż z wykorzystaniem bańki chińskiej ma szczególne zastosowanie w kuracjach antycellulitowych.

Masaż relaksacyjny
Celem tego masażu jest zmniejszenie lub całkowite zlikwidowanie napięcia mięśniowego,nerwowego i psychicznego. Prowadzi to do pełnego rozluźnienia, odprężenia. Z tego powodu ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało.

d2

Masaż leczniczy - klasyczny
Ten masaż coraz częściej jest polecany pacjentom przez lekarzy przy problemach zdrowotnych. Jest to uzupełnienie leczenia farmakologicznego i rehabilitacji. Gdy często boli Cię głowa, gdy kręgosłup "staje się sztywny" i masz coraz mocniej spięte plecy a ból promieniuje do rąk i nóg , w końcu, gdy środki przeciwbólowe i lekarstwa nie zawsze są skuteczne pomoże napewno fizjoterapeuta. Współpraujemy z wykfalifikowanym specjalistą, wizytę można umówić pod nr 501 940 553- powołaj się na Studio Alicja, wówczas napewno znajdzie się wolny termin dla Ciebie.

d2


* C E N N I K *