Makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest doskonałą metodą na podkreślenie naturalnego piękna kobiety, a także ukrycia niedoskonałości cery, na przykład asymetrii ust czy brwi. Jednak korzyści płynące z tej formy kosmetyki sięgają znacznie dalej w życie codzienne. Ze względu na trwałość przeprowadzonego zabiegu, pozwala zaoszczędzić czas, jaki codziennie poświęcamy na makijaż. Jest to niezwykle popularna w ostatnich latach forma zmiany wyglądu twarzy. Wyraziste oczy, brwi, czy usta aktorek i modelek są efektem jego zastosowania. Makijaż permanentny pozwala na niezauważalną korekcję oraz subtelne wyeksponowanie wybranych części twarzy. Idealny kształt brwi, ich zagęszczenie lub przyciemnienie a także poprawa kolorytu ust to tylko nieliczne z zalet jakie niesie za sobą ten zabieg.

d2

Za pomocą delikatnych igieł akupunkturowych do skóry wprowadzane są odpowiednie pigmenty. Dzięki takiemu zabiegowi można narysować lub skorygować brwi, kreski na powiekach lub ustach. Makijaż ten wydobywa indywidualne piekno i podkreśla to co mamy w naszej twarzy najpiekniejsze.
W zależności od typu kolorytu skóry makijaż utrzymuje się od 2 do 5 lat. Gdy zauważymy, że zaczyna blednąć możemy w każdym momencie poddać się ponownemu zabiegowi i zabarwić go na nowo. Zaletą makijażu pernamentnego jest to, że możemy w dowolnym czasie zmieniać nasz wizerunek.
Oczywiście przed zabiegiem robimy konsultacje z wykfalifikowaną osobą, która na podstawie indywidualnych preferencji oraz określeniu typu urody, dobierze najodpowiedniejsze barwniki. W razie dalszych pytań oczywiście zapraszamy do kontaktu z nami.

d2

Jest to doskonały zabieg dla osób które:
- mają mało czasu na makijaż, dla zapracowanych,
- rano i wieczorem wyglądają blado, mało wyraziście,
- wcale się nie malują (również sportowców), a mimo to chcieliby wyglądać piękniej i bardziej świeżo,
- noszą okulary i szkła kontaktowe, przez co mają problemy z wykonaniem makijażu,
- starszych,
- są uczulone na kosmetyki kolorowe,
- mają rzadkie brwi, małe oczy, blade, wąskie lub o nieregularnym kształcie usta,
- które chciałyby dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody,
- pozbawionych brwi i rzęs np. po chemioterapii.

* C E N N I K *żelazko antycelulitowe żelazko przeciwzmarszczkowe prasowanie zmarszczek kosmetologia kosmetolog salon kosmetyczny bytom kwasy peelingi makijaż ślubny bytom masaż twarzy i ciała bytom zabiegi odchudzające mezoterapia mezoterapia igłowa leczenie trądziku bytom makijaż permanentny śląsk