Depilacja woskiem

Depilacja woskiem to najbardziej popularna metoda usuwania zbędnego owłosienia zarówno u pań jak i coraz częściej panów. Jest to sposób usuwania zbędnego owłosienia z każdego fragmentu ciała na dłuższy okres czasu.

d2

W obecnych czasach depilowanie ciała stanowi codzienną czynność w higienie kobiety.

Podczas zabiegu włos usuwany jest wraz z cebulką włosa, dzięki czemu efekt depilacji utrzymuje się nawet przez kilka tygodni. Dodatkowo odrastające włoski są bardziej miękkie i delikatniejsze, a z czasem stają się także coraz słabsze.
Zabieg depilacji bywa bolesny, ale wrażenie bólu zależne jest głównie od wrażliwości skóry. W gabinecie kosmetycznym depilacja woskiem wykonywana jest na tyle szybko i sprawnie, że ból jest praktycznie nieodczuwalny.
Depilację woskiem można stosować praktycznie na wszystkie części ciała - nogi, ręce, pachy, okolice bikini, twarz (głównie górna warga i regulacja brwi), a u mężczyzn także plecy i klatkę piersiową. Niektóre osoby decydują się na całkowitą depilacje intymną, a także na depilację nietypowych części ciała, jak dłonie, stopy czy brzuch.
Przed wykonaniem zabiegu skóra powinna zostać oczyszczona i odtłuszczona, a po jego wykonaniu nakłada się na nią preparat łagodzący podrażnienie i działający przeciwzapalnie. Coraz częściej stosowane są także kremy opóźniające regenerację cebulek i odrastanie włosków. Ważna jest także pielęgnacja skóry w domu - peelingi zapobiegną wrastaniu włosków w skórę i pomogą przygotować ją do kolejnych zabiegów w gabinecie kosmetycznym.

d2

Najważniejsze zalety:
- włoski usuwane regularnie ulegają osłabieniu i przerzedzeniu
- efekt utrzymyje się znacznie dłużej niż po zwykłym goleniu

Interesuje Cię TRWAŁA DEPILACJA LASEREM? Zadzwoń i umów się: 500 374 957
laser - ceny

DEPILACJA LASEREM: Jak przygotować się do zabiegu?
• dzień przed zabiegiem obszar, który będzie epilowany należy ogolić
• należy unikać wyrywania włosów tj stosowania wosku, depilatora, pęsety przez czas 4 tygodni
• można stosować wyłącznie kremy depilujące i golić się
• 1-2 dni przed zabiegiem nie smarować skóry lekami i nie drażnić innymi środkami
• skóra powinna być czysta bez żadnych preparatów, makijażu, dezodorantu, perfum ani kremów
• skóra nie może być opalona i poddawana działaniu promieni słonecznych i solaryjnych, oraz nie należy stosować na epilowanym obszarze kremów typu samoopalacze- przez 4 tygodnie przed zabiegiem
* C E N N I K *